Naszyjnik do sukienki

Biżuteria jest bardzo ważnym aspektem, uzupełniającym stylizację. Służy ono jako ozdoba, dzięki której wyglądamy pięknie i gustownie. Dzięki niej możemy podkreślić swój styl, a także wyrazić siebie. Dodaje ona kobiecości, a także przyciąga spojrzenia innych. Dodatkowo może nam pomoc w budowaniu pewność siebie i sprawić, że będzie ona większa. Sukienki sprawiają, że wyglądamy bardziej dziewczęco i uroczo, jednak nie zawsze wiemy jak dobrać do nich odpowiednią biżuterię.

Jak dobrać odpowiednią biżuterię do sukienki?

Wybór odpowiedniej biżuterii jest bardzo ważny. W przypadku sukienki im skromniejsza jest biżuteria, tym lepiej. Istnieje zasada „mniej znaczy więcej” i sprawdza się ona idealnie w tym przypadku. Dobierając odpowiedni naszyjnik do sukienki warto brać pod uwagę delikatne i proste. Zbyt krzywiły może nas przytłoczyć i osiągniemy odwrotny efekt od zamierzonego. Biżuteria jest dodatkiem do stylizacji, który ma podkreślić naszą urodę i dodać nam odrobiny blasku.

Jak dobrać naszyjnik do sukienki z dekoltem?

Do sukienek z dekoltem najlepiej sprawdzi się delikatna biżuteria. Jeżeli mamy okrągły dekolt najlepiej będzie wyglądał okrągły, przylegający do obojczyków naszyjnik. Natomiast do dekoltu w kształcie litery V warto postawić na dłuższy, zwężający się ku dołowi albo na krótszy z zawieszką. Dekolt w łódkę bardzo dobrze wygląda z naszyjnikiem typu chocker, a także z dłuższym. Wisiorek z pereł sprawdzi się tutaj perfekcyjnie i będzie wyglądał bardzo elegancko.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *